2
Çeşitli analizlerin daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapılması için gerekli olan çimlendirme kağıtları sağlam ve dayanıklı yapısı ile her alanda tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Toprak analizleri için ideal ve güvenilirdir.
2
Çöp şutu sistemleri paslanmaz malzemeden toplu olarak konteynerlere çöp toplama işlemleri için ideal ve dayanıklı ürün yelpazesi arasında yer almaktadır. Çöpün kategorisinde göre özel elektronik mekanizma ile ayarlama yapabilirsiniz.
2
Bay ve Bayan doktorlar için özel olarak ürettiğimiz üniformalar kaliteli ve uzun süre yıkamalara karşı dayanıklıdır. Her bedene uygun doktor önlüğünü uygun fiyatlar ile online satış mağazamızdan satın alabilirsiniz.
2
İnsan ve çevre sağlığı ile doğrudan ilişkili olarak, faaliyet göstermemizin bilinci ile Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok noktasında Baca Sistemleri Üretimi ve Uygulayıcısı olarak hizmet vermekteyiz. Daha güvenilir firmalar sayesinde alacağınız hizmetlerden memnun kalmanız hedeflenmektedir.
2
Ayak sağlığı için özel olarak ürettiğimiz ortopedik sabo terlikler ayağın rahat bir şekilde nefes almasına olanak tanır. Tasarımları ve kullanım alanları ile yaygınlaşan sabo terlikler ortopedik ve sağlık çalışanları tarafından tercih edilen ürünler arasında gösterilmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile beraber bay ve bayanlar için üretilen bu terlik modelleri klasik, ekstra ve dolgu ta
2
Çimlendirme kağıtları Orta ölçekli ve pelet tohumlar ör şeker pancarı yem pancarı tahıl ayçiçeği kolza ya da hardal Küçük tohumlar çiçekler çimler için kullanılabilir Kalitesi ve kullanım kolaylığı ile toprak analizleri konusunda en iyi ve dayanıklı malzemeler kategorisinde yer almaktadır. Çimlendirme işlemlerini kağıtlar sayesinde daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kıvrımlı yapısı aynı zamanda kendini temizleme özelliğine sahiptir.
2
Teknoloji harikası cihazlar sayesinde analizlerinizin daha hızlı bir şekilde sonuçlanması için tercih edeceğiniz malzemeler sayesinde araştırmalarınız daha keyifli hale gelecektir. Laboratuvarlar sağlık ve eğitim alanlarında yaygın bir şekilde bulunan alanlar arasında yer alır.
2
Sağlık ve Eğitim alanında önemli bir yere sahip olan laboratuvar ortamlarında, teknolojik özellikleri mevcut olan cihazlar ile beraber yapılan araştırmaların daha hızlı bir şekilde sonuçlanması hedeflenir. Hızlı bir şekilde yapılan araştırmaların sonuçlarına ulaşmak için gerekli olan malzemeler hakkında detaylar yer almaktadır.