2
Bitkilerin tedavi amaçlı ve tıbbi amaçlar için kullanılması eskiden beri oldukça yaygındır. Birçok insan hastalıkları tedavi etmek ve önlemek için bitkiler hakkında bilgi edinmiştir. Bitkisel tıbbın ortaya çıkışıyla birçok bitki hastalıkların tedavisinde ilaçlar şeklinde kullanılmaya başlanmış ve nesilden nesile aktarılan bilgilerin uygulanmasına yardımcı olmuştur. Bu kapsamda tarihin en eski bilinen bitkisinden birisi de nanedir.
2
Sibirya gingsengi Çin ve Rusya gibi ülkelerde bağışıklık sistemini güçlendirmesi ve vücuda enerji sağlaması gibi tıbbi özellikleri sebebiyle uzun süredir kullanılan bir bitkidir. Bu içeriğimizde Sibirya ginsenginin faydaları hakkında geniş bilgiler vereceğiz. Sibirya ginsengi bir Asya bitkisidir. Bu nedenle genellikle Eleuthero olarak adlandırılır. Tıbbi ismi “Eleuthero”dur. Japonya, Kuzey Çin, Güneydoğu Rusya, Güney Kore ve Kuzey …
2
Dünyanın en çok kullanılan popüler baharatları arasında yer alan kimyonun sağlık yönünden ne gibi faydaları olduğu hakkında merak ettiğiniz ayrıntıları sizler için araştırdık. Doğru ve kaliteli bilgi alabileceğiniz web sayfası üzerinden ürünler hakkında merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.
2
Greyfurt, portakal gibi bir görünüme sahiptir. Ana’vatanının Güneydoğu Asya ülkeleri olduğu tahmin edilmektedir. Tatlılar, kekler, börekler, turtalar, reçeller gibi birçok tarifin içerisinde kullanılmaktadır.
1
Pleksi renkli ve renksiz ürün seçeneklerinin yer aldığı şeffaf ve saydam malzemelerden üretilen en iyi dekorasyon ürünleri arasında gösterilmektedir. Her alanda kullanabileceğiniz en dayanıklı malzemeler arasında yer alan pleksi malzemeler, şık ve dayanıklı olarak üretilmektedir.Hızlı ve ekonomik bir şekilde montajı gerçekleşen ürünler konusunda bizimle iletişime geçiniz.
1
Laboratuvar sarf malzemeleri laboratuvarlarda kullanılan cihazların, kimyasalların, kullanım işlevselliği arttırıp görevlilerin her aşamada düzenli ve hassas ürünler
1
Türkiye´nin en çok tıklanan, ucuz, kaliteli ve güvenilir ONLİNE MEDİKAL marketi. Tıbbi sarf malzemeler, tıbbi cihazlar, cerrahi aletler ve aklınıza gelebilecek tüm ...
1
Sağlı ve Gıda alanlarında yer alan laboratuvarların oldukça önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Yeni buluşlar ile ülke ekonomisinin kalkınmasına imkan sağlayan ürünler konusunda en ideal çözümler sizleri bekliyor. 2 yıl garantili ve kullanıcı dostu ürünler.
What is Kliqqi?

Ucresiz olarak anlik paylasimlarin gerceklestigi en iyi imleme ve tanitim sitesidir..

Son Yorumlar