2
Bitkilerin tedavi amaçlı ve tıbbi amaçlar için kullanılması eskiden beri oldukça yaygındır. Birçok insan hastalıkları tedavi etmek ve önlemek için bitkiler hakkında bilgi edinmiştir. Bitkisel tıbbın ortaya çıkışıyla birçok bitki hastalıkların tedavisinde ilaçlar şeklinde kullanılmaya başlanmış ve nesilden nesile aktarılan bilgilerin uygulanmasına yardımcı olmuştur. Bu kapsamda tarihin en eski bilinen bitkisinden birisi de nanedir.
2
Greyfurt, portakal gibi bir görünüme sahiptir. Ana’vatanının Güneydoğu Asya ülkeleri olduğu tahmin edilmektedir. Tatlılar, kekler, börekler, turtalar, reçeller gibi birçok tarifin içerisinde kullanılmaktadır.
2
Sibirya gingsengi Çin ve Rusya gibi ülkelerde bağışıklık sistemini güçlendirmesi ve vücuda enerji sağlaması gibi tıbbi özellikleri sebebiyle uzun süredir kullanılan bir bitkidir. Bu içeriğimizde Sibirya ginsenginin faydaları hakkında geniş bilgiler vereceğiz. Sibirya ginsengi bir Asya bitkisidir. Bu nedenle genellikle Eleuthero olarak adlandırılır. Tıbbi ismi “Eleuthero”dur. Japonya, Kuzey Çin, Güneydoğu Rusya, Güney Kore ve Kuzey …
2
Dünyanın en çok kullanılan popüler baharatları arasında yer alan kimyonun sağlık yönünden ne gibi faydaları olduğu hakkında merak ettiğiniz ayrıntıları sizler için araştırdık. Doğru ve kaliteli bilgi alabileceğiniz web sayfası üzerinden ürünler hakkında merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.
1
Mobilya ve dekorasyon konusunda en farklı ürünleri kolay bir şekilde bulabileceğiniz, mydafne mobilya sektörün en güvenilir firmaları arasında uzun yıllardır hizmet veren firmalardan biri olmayı başarmıştır. Sizlerde ev ve işyeri için gerekli olan dekorasyon ürünlerini firmamız ile kolaylıkla temin edebilirsiniz.
1
İnsan yaşamı hızlı bir şekilde ilerlerken hayatımızda nelerle karşılaşacağımızı hiçbir zaman bilemeyiz. Yaşın ilerlemesi ile beraber çevrenizde ki artık çoluk, çoçuğa karıştığını düşünüyor ve doğru düğün fotoğrafçılığı hakkında bilgi almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.
1
Yaygınlaşan araştırma alanlarında hızlı ve güvenli sonuç alabilmek için kullanılan farklı laboratuvar malzemeleri sayesinde Gıda ve sağlık alanlarında yeni buluşlar elde edilmeye başlamıştır.
1
Türkiye'nin en geniş ürün yelpazesine sahip firmaları arasında yer alan kocintok medikal sağlık ve tekstil alanların tercih edilen ürünler konusunda satış ve teknik destek vermektedir. Ürün seçimi konusunda müşteri temsilcilerimiz sizlere en uygun ürünleri sunacaktır.
What is Kliqqi?

Ucresiz olarak anlik paylasimlarin gerceklestigi en iyi imleme ve tanitim sitesidir..

Son Yorumlar