2
Teknoloji harikası cihazlar sayesinde analizlerinizin daha hızlı bir şekilde sonuçlanması için tercih edeceğiniz malzemeler sayesinde araştırmalarınız daha keyifli hale gelecektir. Laboratuvarlar sağlık ve eğitim alanlarında yaygın bir şekilde bulunan alanlar arasında yer alır.
2
Sağlık ve Eğitim alanında önemli bir yere sahip olan laboratuvar ortamlarında, teknolojik özellikleri mevcut olan cihazlar ile beraber yapılan araştırmaların daha hızlı bir şekilde sonuçlanması hedeflenir. Hızlı bir şekilde yapılan araştırmaların sonuçlarına ulaşmak için gerekli olan malzemeler hakkında detaylar yer almaktadır.
2
Çimlendirme kağıtları Orta ölçekli ve pelet tohumlar ör şeker pancarı yem pancarı tahıl ayçiçeği kolza ya da hardal Küçük tohumlar çiçekler çimler için kullanılabilir Kalitesi ve kullanım kolaylığı ile toprak analizleri konusunda en iyi ve dayanıklı malzemeler kategorisinde yer almaktadır. Çimlendirme işlemlerini kağıtlar sayesinde daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kıvrımlı yapısı aynı zamanda kendini temizleme özelliğine sahiptir.
2
Çeşitli analizlerin daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapılması için gerekli olan çimlendirme kağıtları sağlam ve dayanıklı yapısı ile her alanda tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Toprak analizleri için ideal ve güvenilirdir.
2
Bay ve Bayan doktorlar için özel olarak ürettiğimiz üniformalar kaliteli ve uzun süre yıkamalara karşı dayanıklıdır. Her bedene uygun doktor önlüğünü uygun fiyatlar ile online satış mağazamızdan satın alabilirsiniz.
1
Sağlı ve Gıda alanlarında yer alan laboratuvarların oldukça önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Yeni buluşlar ile ülke ekonomisinin kalkınmasına imkan sağlayan ürünler konusunda en ideal çözümler sizleri bekliyor. 2 yıl garantili ve kullanıcı dostu ürünler.
1
Türkiye´nin en çok tıklanan, ucuz, kaliteli ve güvenilir ONLİNE MEDİKAL marketi. Tıbbi sarf malzemeler, tıbbi cihazlar, cerrahi aletler ve aklınıza gelebilecek tüm ...
1
Laboratuvar sarf malzemeleri laboratuvarlarda kullanılan cihazların, kimyasalların, kullanım işlevselliği arttırıp görevlilerin her aşamada düzenli ve hassas ürünler