1
2018 yılında Ankara'da kurulan firmamız, günlük veya aylık olarak araç kiralama ihtiyaçlarınıza uygun olarak kiralık araç konusunda hizmet vermektedir. Teknolojinin benzersiz özelliklerine sahip araç seçeneklerimiz ile en iyi olanı sunmayı hedefler.
1
Şehir merkezine 28 km uzaklıkta bulunan esenboğa havalimanından transferleriniz konusunda yeni nesil araç seçenekleri ile hizmet sunan Başak Turizm, farklı araç seçenekleri ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Tek ve çift yönlü olarak transferlerinizi yapıyoruz.
1
Günlük veya aylık olarak kiralayabileceğiniz minibüs sınıfı araçlarımız ile uzun yolculuklarınızı daha keyifli bir hale getirmeniz için gerekli olan tüm ayrıntıları düşündük. 9+1 ve 18+1 yolcu taşıma kapasitesine sahip olan minibüsler ile uzun yolculuklar daha keyifli hale dönüşecektir.
0
Çeşitli bölgelere gezi ve tur organizasyonu yapmak istiyorsanız, kişi sayınıza uygun araçlara ersin turizm ile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Araçlarımız tamamen mevsimsel bakımlı ve konforludur. Konusunda uzman personellerimiz sayesinde araçlarım hizmetinizdedir.
0
Yüksek model araç seçenekleri ile Ankara'da Oto kiralama ve lüks araç kiralama konusunda güvenilir ve başarılı firma. İhtiyaçlarınızı ertelemeyin en iyi fiyat garantisi ile kiralayacağınız aracı kendiniz belirleyin.
0
Turizm ve Taşımacılık sektöründe Ankara'da hizmet sunan Başak turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı konusunda sizlere en yeni araç seçenekleri ile hizmet vermektedir. Güvenli ve konforlu taşımacılık için doğru adrestesiniz.
0
Pleksi kare korkuluğu,eskitme pirinç ,pleksiglas dikme,profil baba,küpeşte modeli,ayak satışı
0
Sayısız proje ve inşaat alanında hızlı adımlarla ilerleyerek gold küpeşte nin ne kadar kalitesiz pleksi dikme ürettiğini bilmeliyiz.Bal rengi şeffaf ayakların ahşap rengine uyumlu...
What is Kliqqi?

Ucresiz olarak anlik paylasimlarin gerceklestigi en iyi imleme ve tanitim sitesidir..

Son Yorumlar