1
Her mevsim balkonlarınızı rahat bir şekilde kullanmak için özel olarak geliştirilen ısı camlı giyotin sistemlerini tercih edebilirsiniz. Hareket edebilir, uzaktan kumanda sistemi sayesinde daha rahat bir kullanım imkanı sağlayan benzersiz ürünler
1
Binaların en üst kısmında yer alan terasları ahşap ve cam malzemeler ile kapatmanıza yarayan özel sistemlerdir. Mevsimsel değişmelerden etkilenmeden uzun yıllar kullanabileceğiniz en iyi ürün sistemidir.
1
Cam balkon, raylı sistem içerisinde cam yapılanmanın uygun hareket edilebilmesi ve açılıp katlanabilmesi için tasarlanmış olan sistemler bütünüdür. ... Bu sistemin en önemli avantajlarından bir tanesi daha geniş ve daha ferah balkon yapılanmalarını insanlar ile buluşturuyor olmasıdır.
1
Teras kapama nedir, nasıl yapılmalıdır?  Modern ahşap çatılar çoğunlukla ortak kirişleri ile birlikte veya tutturulmuş ahşap prefabrike kirişlerin çiftleri çerçeveli truss bağlantı plakaları . Kalas ve tarihi binalar anapara kirişleri veya çerçeveli olabilir ahşap çatı makasları .

1
Ahşap veya Cam malzemeler ile teras alanlarınızı kapatarak 4 mevsim daha fazla verim elde etmeniz mümkündür. Evlerimizi ısıtmak kadar, sağladığımız ısıyı korumak için izolasyon yaptırmak da bir zorunluluktur. Çünkü yaşam mekanlarımızı sıcak tutmak için sıcaklığın dışarı sızmasını engellememiz gerekir. Dışarıdaki soğuk havanın içeri girmesini de engellemek için bazı işlemler yapmak veya yaptırmak gerekir.

0
İhtiyaçlarınıza uygun bir şekilde inşaa edilen yapılarımıza ile yeni yaşam alanlarını keşfederken, dairelerimizde yer alan farklı özellikler ile hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Birçok alanda başarılı projelere imza atan Pozitifroi kalitesi ve uygun ödeme seçenekleri ile hizmetinizdedir.
0
Kaliteli ürün ve evlerinizde çocuk güvenliğine önem veren bir aileseniz kesinlikle pleksiden yapılmış bir merdiven trabzanı yaptırmanız gerekmektedir.Temizliği oldukça basit kuru bez ile silinebilir.
0
piyasa şartlarında en yeni son moda trendlerin sizlere sunacağı tasarım dünyasında pleksi polimer sayısı oldukça fazla olan akrilik maddeler.Son yıllarda korkuluk yapımında daha fazla kullanılmaktadır.
What is Kliqqi?

Ucresiz olarak anlik paylasimlarin gerceklestigi en iyi imleme ve tanitim sitesidir..

Son Yorumlar