1
Paslanmaz malzemelerden yüksek binalarda çöp ve çamaşırları bir arada konteynerlerde kullanmak için tercih edilen sistemler kullanışlı ve uzun yıllar kullanım için dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Koku ve ses yalıtımı bulunan bu sistemler dayanıklı olması nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Güven grup bünyesinde yer alan ürünler garantili ve kaliteli malzemelerden imal edilmektedir.
1
Soğuk günler geldiğinde, teras alanından yararlanın. Kapalı terasların birkaç yolu vardır, bazıları da lexan, panjur, tenteler, pencereler ile kapanıyor. Terastaki alanı detaylarla dekore edin ve en iyi şekilde yapın. Soğuk günlerde terasta vakit geçirebilirsiniz
1
Yağış ve güneş ışınlarından korunma amaçlı geliştirilen tenteler hayatımızın her alanında görebileceğimiz malzemeler arasındadır. Farklı renk ve kumaş seçenekleri su geçirmez ve yıpranmaz özellikte olduğu için uzun yıllar dayanıklılığını korumaktadır. En uygun fiyat seçenekleri ile tenteler konusunda çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.
1
Baca sistemleri Avrupa standartlarına uygun bir şekilde gerçekleşmektedir. Otel, Avm ve Fabrikaların ihtiyaçlarına yönelik havalandırma sistemleri konusunda da merak ettiğiniz ayrıntılara rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Güven grup sunduğu hizmetlerde kaliteli ve başarılı bir şekilde hizmet vermeyi hedefler.
1
Sektörde en kaliteli uzun yıllar sorunsuzca merdivenlerinizde kullanacağınız pleksi baba modelleri yurt içi ve yurt dışı olmak üzere her bölgeye gönderilmektedir.
1
Sayısız döküm pirinç projeleri ve kaliteli demir ferforje merdiven korkuluk modelleri
1
Genelde otel ve villa projelerinde kullanılan ısıya dayanıklı bir malzeme olan pleksiler her geçen gün farklı dikme,ayak satışı yapan alüminyum firmaları küpeşte modelleri hakkında detayları kullanılacak her ürünün kalitesini göstermektedir.
1
En üstün düzeyde kırılmaz yapıya sahip akrilik ürünleri dikme aralıkları pirinç malzemeye göre değişkenlik göstererek montaj yapılmaktadır.